H1

 

Ondersteuning

Functie Naam
Coach Gabby Welters
Manager Jan-Willem Werker
Aanvoerder Dylan Zeevaart

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Don Quishoot H1 Berlicum H1 14:45
Civicum H1 Oirschot H1 14:45
Waalwijk H1 Nova H1 14:45
Uden H1 Nuth H1 14:45
Concordia H1 HOCO H1 14:45
Druten H1 DES H1 15:00

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Oirschot H1 19 41 13 2 4
2 Civicum H1 19 41 13 2 4
3 Uden H1 19 40 12 4 3
4 Concordia H1 19 35 10 5 4
5 Berlicum H1 19 30 9 3 7
6 HOCO H1 19 27 8 3 8
7 Don Quishoot H1 19 27 7 6 6
8 DES H1 19 25 7 4 8
9 Waalwijk H1 19 24 6 6 7
10 Nova H1 19 17 5 2 12
11 Druten H1 19 12 3 3 13
12 Nuth H1 19 3 1 0 18

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
2 jun HC Waalwijk H1 14:45 uit
9 jun C.M.H.C. CIVICUM H1 14:45 thuis - Veld 1
16 jun Don Quishoot H1 14:45 uit

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 10 SEPTEMBER 2023
Concordia H1 Oirschot H1 (3-2)final
Don Quishoot H1 Nuth H1 (4-0)scheduled
Civicum H1 Waalwijk H1 (4-1)scheduled
HOCO H1 Berlicum H1 (3-1)final
DES H1 Uden H1 (3-3)final
Druten H1 Nova H1 (4-3)final
ZONDAG 17 SEPTEMBER 2023
Uden H1 Civicum H1 (3-2)final
Nuth H1 Druten H1 (3-7)scheduled
Waalwijk H1 Don Quishoot H1 (4-0)scheduled
Nova H1 Concordia H1 (1-3)final
Oirschot H1 HOCO H1 (8-0)final
Berlicum H1 DES H1 (2-1)final
ZONDAG 24 SEPTEMBER 2023
DES H1 Oirschot H1 (3-2)final
Concordia H1 Nuth H1 (7-1)final
HOCO H1 Nova H1 (4-2)final
Don Quishoot H1 Civicum H1 (2-3)final
Berlicum H1 Uden H1 (1-3)final
Druten H1 Waalwijk H1 (0-2)scheduled
ZONDAG 1 OKTOBER 2023
Waalwijk H1 Concordia H1 (3-3)final
Civicum H1 Druten H1 (7-2)scheduled
Nova H1 DES H1 (5-4)final
Nuth H1 HOCO H1 (1-3)final
Oirschot H1 Berlicum H1 (2-1)final
Uden H1 Don Quishoot H1 (1-1)final
ZONDAG 8 OKTOBER 2023
HOCO H1 Waalwijk H1 (2-1)final
DES H1 Nuth H1 (9-0)final
Concordia H1 Civicum H1 (1-2)final
Berlicum H1 Nova H1 (2-3)final
Oirschot H1 Uden H1 (1-2)final
Druten H1 Don Quishoot H1 (2-2)final
ZONDAG 15 OKTOBER 2023
Don Quishoot H1 Concordia H1 (1-1)final
Waalwijk H1 DES H1 (2-2)scheduled
Civicum H1 HOCO H1 (5-3)final
Nova H1 Oirschot H1 (1-1)final
Nuth H1 Berlicum H1 (1-4)scheduled
Uden H1 Druten H1 (10-3)scheduled
ZONDAG 29 OKTOBER 2023
HOCO H1 Don Quishoot H1 (2-2)final
DES H1 Civicum H1 (3-2)scheduled
Concordia H1 Druten H1 (1-1)scheduled
Nova H1 Uden H1 (2-5)final
Oirschot H1 Nuth H1 (3-0)scheduled
Berlicum H1 Waalwijk H1 (2-2)scheduled
ZONDAG 5 NOVEMBER 2023
Don Quishoot H1 DES H1 (4-1)final
Civicum H1 Berlicum H1 (4-2)final
Waalwijk H1 Oirschot H1 (1-2)scheduled
Nuth H1 Nova H1 (2-0)final
Uden H1 Concordia H1 (2-2)final
Druten H1 HOCO H1 (3-4)final
VRIJDAG 10 NOVEMBER 2023
Nova H1 Waalwijk H1 (1-1)scheduled
ZONDAG 12 NOVEMBER 2023
Berlicum H1 Don Quishoot H1 (1-0)final
DES H1 Druten H1 (3-2)scheduled
HOCO H1 Concordia H1 (2-2)scheduled
Nuth H1 Uden H1 (0-5)final
Oirschot H1 Civicum H1 (5-4)final
ZONDAG 19 NOVEMBER 2023
HOCO H1 Uden H1 (0-2)final
Concordia H1 DES H1 (5-1)final
Don Quishoot H1 Oirschot H1 (1-2)final
Civicum H1 Nova H1 (4-3)final
Waalwijk H1 Nuth H1 (6-1)scheduled
Druten H1 Berlicum H1 (1-4)scheduled
ZONDAG 26 NOVEMBER 2023
DES H1 HOCO H1 (3-1)final
Nova H1 Don Quishoot H1 (2-1)final
Nuth H1 Civicum H1 (3-5)scheduled
Oirschot H1 Druten H1 (2-0)scheduled
Uden H1 Waalwijk H1 (5-1)scheduled
Berlicum H1 Concordia H1 (2-1)final
ZONDAG 3 MAART 2024
Waalwijk H1 Civicum H1 (2-2)scheduled
Nuth H1 Don Quishoot H1 (1-6)final
Nova H1 Druten H1 (4-3)scheduled
Oirschot H1 Concordia H1 (5-1)final
Uden H1 DES H1 (2-0)final
Berlicum H1 HOCO H1 (4-1)final
ZONDAG 10 MAART 2024
HOCO H1 Oirschot H1 (2-3)final
DES H1 Berlicum H1 (2-2)final
Concordia H1 Nova H1 (4-2)final
Civicum H1 Uden H1 (2-0)final
Don Quishoot H1 Waalwijk H1 (1-1)scheduled
Druten H1 Nuth H1 (7-0)scheduled
ZONDAG 17 MAART 2024
Waalwijk H1 Druten H1 (4-2)scheduled
Civicum H1 Don Quishoot H1 (3-4)final
Nova H1 HOCO H1 (1-3)final
Nuth H1 Concordia H1 (0-4)scheduled
Uden H1 Berlicum H1 (2-0)final
Oirschot H1 DES H1 (3-0)final
ZONDAG 24 MAART 2024
HOCO H1 Nuth H1 (10-1)scheduled
DES H1 Nova H1 (7-0)final
Concordia H1 Waalwijk H1 (1-0)scheduled
Berlicum H1 Oirschot H1 (3-3)final
Don Quishoot H1 Uden H1 (3-1)final
Druten H1 Civicum H1 (0-1)final
ZONDAG 7 APRIL 2024
Waalwijk H1 HOCO H1 (4-0)scheduled
Civicum H1 Concordia H1 (4-3)final
Don Quishoot H1 Druten H1 (3-1)scheduled
Nova H1 Berlicum H1 (2-4)final
Nuth H1 DES H1 (2-5)final
Uden H1 Oirschot H1 (2-1)final
ZONDAG 14 APRIL 2024
HOCO H1 Civicum H1 (3-3)final
DES H1 Waalwijk H1 (1-4)scheduled
Concordia H1 Don Quishoot H1 (2-1)scheduled
Oirschot H1 Nova H1 (7-0)final
Berlicum H1 Nuth H1 (13-1)scheduled
Druten H1 Uden H1 (2-2)final
ZONDAG 21 APRIL 2024
Civicum H1 DES H1 (5-4)final
Nuth H1 Oirschot H1 (0-1)final
Waalwijk H1 Berlicum H1 (2-4)scheduled
Uden H1 Nova H1 (8-2)final
Don Quishoot H1 HOCO H1 (3-2)final
Druten H1 Concordia H1 (2-4)final
ZONDAG 26 MEI 2024
HOCO H1 Druten H1 (8-1)scheduled
DES H1 Don Quishoot H1 (1-1)final
Concordia H1 Uden H1 (2-1)final
Nova H1 Nuth H1 (3-1)final
Oirschot H1 Waalwijk H1 (3-1)scheduled
Berlicum H1 Civicum H1 (3-4)final